Відбувся круглий стіл «Репрезентація концепту Американська мрія в англомовних документальних фільмах» у рамках Тижня факультету філології та журналістики

У рамках Тижня факультету філології та журналістики, відбувся круглий стіл на тему: «Репрезентація концепту Американська мрія в англомовних документальних фільмах».

Модератором круглого столу виступили доцента кафедри англійської та німецької філології Кравченко Вікторії Леонідівни та волонтер Корпусу Миру доктор філософії Кірстен Андреа Дік.

Запрошеними гостями були також в.о. завідувача кафедри англійської та німецької філології доцент Рахно М.Ю. та волонтери Корпусу Миру Тім Рандал та Джейкоб Доусер.

Разом із студентами групи У-22 та магістрантами групи ІнМ-57, ІнМ-67 були обговорені питання щодо однієї із найгострішої лінгвокультурної проблеми сучасного розуміння концепту АМЕРИКАНСЬКА МРІЯ. Учасники розглянули проблеми та нюанси впливу документальних фільмів на суспільну думку. Захід супроводжувався активною та подекуди гострою дискусією в площині «мрія – США – еміграція».

Підсумком обговорення стало те, що у кожної людини є свій ідеал, своя мрія, свій тип ідеального життя. Дякуємо за високий інтерес до тематики круглого столу, і нехай саме Ваша мрія втілюється в реальність!