ВІДБУВСЯ ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС ЗНАВЦІВ ІНШОМОВНОЇ ТЕМАТИЧНОЇ ЛЕКСИКИ CleverDuck-2019

На кафедрі загального і слов’янського мовознавства та іноземних мов відбувся щорічний конкурс знавців іншомовної тематичної лексики СleverDuckдля студентів нефілологічних спеціальностей ПНПУ імені В. Г. Короленка.

У лексичному турнірі взяли участь cорок два учасники з фізико-математичного, природничого факультетів та факультету історії та географії.

До складу студентського журі, що оцінювали знання учасників, увійшли Гмиря Антон (гр. ІО-12); Лазарчук Тетяна, Поцяпун Вікторія, Тристан Дар’я (гр. П-11); Піддубна Юлія, Токач Діана (гр. П-13).

Цього року відзначилися високими результатами майбутні історики та математики, а кращим знавцем англомовної лексики журі одностайно визнало Антона Гмирю гр. ІО-12. Друге місце посіла Аліна Сіренко (гр. ІО-12), третє – Вероніка Бондаренко (гр. М-11). У номінації “CreativeDuck” перемогла студентка факультету історії та географії Аліса Колотій (гр. ГО-15)

Захід пройшов в атмосфері співпраці та емоційного піднесення.

Організатори конкурсу, доц. Король Л. Л., доц. Черчата Л. М., викл. Халявка Л. В., дякують учасникам за виявлений ентузіазм та активність і щиро вітають переможців!