Доцент кафедри англійської та німецької філології Тетяна Луньова представила результати спільного з університетом міста Йорк дослідження на Всеукраїнській конференції IATEFL Ukraine

19 квітня 2019 року доцент кафедри англійської та німецької філології Тетяна Луньова взяла участь у роботі 24-ої Всеукраїнської конференції Українського відділення Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної (24th Annual National IATEFL Ukraine Conference), яка проходила у м. Києві.

Тетяна Луньова виступила з доповіддю на тему: «Making English ‘one’s own’ language as an(un)easy way to become a confident English teacher» («Як зробити англійську мову «своєю» мовою, або Стати упевним викладачем англійської (не)просто»).

У доповіді Тетяна Луньова презентувала результати наукового дослідження, присвяченого вивченню педагогічних та методичних аспектів використання англійської мови як засобу викладання у вищій школі, яке проводиться ПНПУ імені В.Г. Короленка спільно з університетом міста Йорк (Велика Британія).