Доцент Т.В. Луньова представила факультет філології та журналістики на міжнародній конференції в Університеті Ісландії

15-17 квітня 2019 року доцент кафедри англійської та німецької філології ПНПУ імені В.Г. Короленка Тетяна Луньова взяла участь у роботі Міжнародної конференції Міжнародної асоціації літературної семантики, яка відбулася у м. Рейк'явік в Університеті Ісландії.

Конференції Міжнародної асоціації літературної семантики проходять раз на два роки. Цього року конференція мала назву «Wor(l)ds» («Світи/ слова») і привернула увагу фахівців у галузі літературної семантики з багатьох Європейських країн.

Тетяна Луньова зробила на конференції доповідь на тему «Світи художників, представлені словами Джона Бергера», присвячену аналізові семантики есе Джона Бергера про мистецтво. Доповідь викликала зацікавлення фахівців і переросла у жваву дискусію.