На факультеті філології та журналістики відбувся святковий захід до Міжнародного дня рідної мови

26 лютого у стінах факультету філології та журналістики відбувся захід «Бринить – співає наша мова, чарує, тішить і п’янить», присвячений Міжнародному дню рідної мови. До свята долучилися студенти 1-3 курсів, які продемонстрували не просто шанобливе ставлення до рідної мови, закоханість у рідне слово, а й свої таланти: хист до танців, декламування віршів, вокальні здібності.

Із вітальним словом до гостей свята звернулася декан факультету філології та журналістики Оксана Борисівна Кирильчук, яка наголосила на винятковій важливості досконалого володіння рідною мовою.

Глядачі спостерігаючи за дійством, поринули у дивовижний світ української мови. Насолодилися чудовими музичними виступами від Юлії Курило, Катерини Гордої, Юлії Шупти та Софії Гущиної. Танок «Україночки» подарували Лілія Порубай, Віталіна та Юлія Чирвоні. Красу українського слова продемонстрували під час виконання віршів Анна Карнаух, Дар’я Панченко, Віктор Довгаль, Олександр Шрамко, Анна Пасека, Вікторія Альберт, Надія Брикез, Наталія Ільченко, Тетяна Кошкалда, Яна Шпак, Юля Шупта, Ольга Чубін, Таміла Гончар, Марина Крепко, Лілія Порубай, Наталія Ковальчук, Юлія Яценко. Читаючи неперевершені гуморески Павла Глазового, веселим настроєм усіх зарядили Едуард Попович і Катерина Щербак. Приємним подарунком стало відеовід студентів факультету філології та журналістики. Неповторну атмосферу свята створили ведучі й організатори дійства Марина Тихоненко та Юлія Мироненко.

Працівники бібліотеки оформили стенд, а завідувач сектору культурно-просвітницької роботи Ганжа Катерина у вітальному слові звернулася до всіх присутніх із закликом нести любов до книги й слова крізь роки.