Frohe Ostern!!!

23 квітня 2019 року на кафедрі загального і слов’янського мовознавства та іноземних мов під керівництвом доц. Петрушової Н. В. відбувся щорічний Етно фестиваль присвячений традиціям та звичаям святкування Великодня у Німеччині. Студенти першого курсу історичного та природничого факультетів підготували доповіді-презентації з теми, радо приймали участь у різноманітних конкурсах, малювали малюнки та ліпили поробки, повернувшись хоч на мить у щасливе безхмарне дитинство, в якому від кожного свята чекаєш на дива і Пасхальний Кролик завше заховає біля твого будинку смаколики!:) Щасливого Великодня та чудового весняного настрою бажали усім студенти, співаючи пісень німецькою мовою та закликаючи весну.

Щасливого Великодня бажає усім і колектив кафедри!!!