Викладач факультету філології та журналістики Тетяна Луньова подарувала дітям нову еко-казку

Нова еко-казка «Будиночок, що пахне евкаліптом» доцента кафедри англійської та німецької філології ПНПУ імені В.Г. Короленка, члена Національної спілки письменників України Тетяни Горицвіт (Луньової) видана Львівським видавництвом «Свічадо» у квітні 2019 року. У книзі порушено низку важливих екологічних питань, а також піднято теми дружби, вірності, альтруїзму.

У травні 2019 року у бібліотеках та навчальних закладах міста Полтави відбувся цілий ряд зустрічей авторки казки з маленькими читачами – учнями молодшого шкільного віку.

Інтерактивні ігрові зустрічі читачів з головним героєм казки коаленятком пройшли у Полтавській обласній бібліотеці для дітей імені Панаса Мирного, бібліотеках-філіалах м. Полтави №3 та №4, школах м. Полтави № 3, 6, 10.

Під час цих зустрічей читачі не лише довідалися про пригоди головного героя казки «Будиночок, що пахне евкаліптом», а й мали нагоду висловити власні погляди на питання утримання тварин у зоопарках, догляду за домашніми тваринами, збереження лісів.

Також казка «Будиночок, що пахне евкаліптом» була презентована під час культурно-просвітницького заходу «Bookweekend«Книжки і кактуси», реалізованого Полтавською обласною бібліотекою для юнацтва імені Олеся Гончара за підтримки програми Culture Bridges 26 травня 2019 року, на якому Тетяна Луньова зробила доповідь на тему «5 незаперечних аргументів, чому батькам необхідно читати казки разом з дітьми».