На факультеті реалізована сертифікатна освітня програма «Англійська мова як засіб викладання у вищій школі»

26 червня 2019 р. на факультеті філології та журналістики ПНПУ імені В. Г. Короленка відбулося вручення сертифікатів учасникам, які  успішно опанували сертифікатну освітню програму «Англійська мова як засіб викладання у вищій школі» («English Medium Instruction in Higher Education»).

В основу цієї програми покладено спільний науковий проект Університету м. Йорк (Велика Британія) й кафедри англійської та німецької філології ПНПУ імені В.Г. Короленка «Критичний підхід до підготовки фахівців до викладання англійською мовою у закладах вищої освіти: розробка теорії англійської мови як засобу викладання», реалізований за підтримки Британської Ради у 2017-2018 рр.

Розробниками сертифікатної програми є лектор Університету м. Йорк доктор Пол Робертс і доцент кафедри англійської та німецької філології Тетяна Луньова.

Програма включає 108 годин, із яких 36 – аудиторні заняття. Заняття за програмою проводила Тетяна Луньова.Слухачами курсу були викладачі різних факультетів університету. Робота за програмою тривала з 15 березня по 17 травня 2019 року.

Програма «Англійська мова як засіб викладання у вищій школі» спрямована на формування у слухачів професійних компетентностей, необхідних для викладання навчальних дисциплін англійської мовою у вищій школі.

Під час інтерактивних занять слухачі програми розглянули педагогічні й методичні засади використання англійської мови як засобу викладання у сучасних закладах вищої освіти в умовах інтернаціоналізації вищої освіти, обговорили дискусійні питання використання англійської мови як засобу навчання, креативно шукали практичних шляхів вирішення актуальних проблем, які виникають під час запровадження англійської мови як засобу навчання. Також слухачі програми презентували фрагменти лекцій з дисциплін, які вони викладають, англійською мовою.

Розміщені нижче вибрані фото відображать робочі моменти й дружню атмосферу процесу реалізації сертифікатної освітньої програми «Англійська мова як засіб викладання у вищій школі». (Дякуємо за фото студентці факультету філології та журналістики Дарині Зеленській).