Німецькомовний фаховий навчально-методичний семінар Німецької служби академічних  обмінів (DAAD)  «Країнознавство»

Викладач кафедри романо-германської філології Юлія Петренко взяла участь у німецькомовному фаховому навчально-методичному семінарі Німецької служби академічних  обмінів (DAAD) «Країнознавство», що проходив із 15 по 20 квітня у Конгрес-центрі Сумського державного університету.

З усіх куточків України до Сум з’їхалися 26 викладачів вищих закладів освіти, аби долучитися до цікавих тренінгів, пізнавальних воркшопів, подискутувати на актуальні теми сучасного німецького лінгвокраїнознавства в Німеччині, Швеції та Україні, здобути нові знання з фаху та заснувати соціальну мережу однодумців задля подальшого обміну здобутками у цій царині. Експертом та основним референтом семінару виступив проф. Томас Груб (Уппсальський Університет /Швеція), організатором та додатковим доповідачем – DAAD-лектор Карстен Грунвальдт (Сумський національний аграрний університет).

Участь у заході стала можливою завдяки освітньому гранту Німецької служби академічних  обмінів (DAAD), що сприяє встановленню наукових контактів між німецькими та іноземними науковцями.