Студентський театр «Глобус» показав нову виставу

«У світі мрій і казок»

11 грудня 2018 року у великому актовому залі ПНПУ імені В.Г. Короленка студенти й викладачі факультету філології та журналістики мали змогу переглянути виставу за мотивами творів Г.К. Андерсена та Льюїса Керролла, яку представив глядачам студентський театр «Глобус» (художній керівник – доцент кафедри світової літератури Наталія Іванівна Тарасова, режисер-постановник – студентка 2 курсу Вікторія Маліченко). Це дійство – традиційна Короленківська ялинка, яку на факультеті філології та журналістики влаштовує театр «Глобус» як для студентів, так і для  школярів міста, а також для дітей працівників університету.

Глядачі то слідкували за долею Дюймовочки, то за пригодами Кая та Герди, то поринали в дивовижний світ разом із героями казки «Аліса в країні Див», то шукали діда Мороза і Снігуроньку з казки про Мариночку-Несміяночку.

Публіку вразило розмаїття смаків, задумів, творчих втілень. На сцені побували і Чеширський кіт, і Кролик, і Кріт, і Жаби, і Жуки, і Розбійники, і Король з  Королевою, і Принц з Принцесою, Фея квітів, Ворона, Снігова королева, Червона королева, Валет, прекрасна Птаха та багато інших персонажів. На сцені була представлена велика палітра хореографічних постановок: тут і танець сніжинок, і метелики танцювали, і Чахлик невмирущий з оточенням, і Дюймовочка з ельфами, і Принц із Принцесою. Прекрасний ритмічний супровід був і в казці про снігову королеву та модернізованій казці про Мариночку-Несміяночку.

В чотирьох постановках взяли участь понад 100 студенти із груп ГФ-17, У(р)-11, УФ(р)-11, Ін-18, Ін-19, Ж-11, Ж-21, Ін-28, У(а)-12, У(а)-22.       Студенти були не тільки акторами, постановниками, танцюристами,  а й декораторами, музикантами, костюмерами, гримерами, хореографами, сценаристами.

Така робота зі студентами сприяє їхньому творчому розвитку, формуванню організованості, дисциплінованості, вчить працювати в колективі, розвиває взаємодопомогу, вміння бути публічною людиною, поглиблює інтерес до літератури, інших видів мистецтва.

Із вітальним словом звернулася до акторів і глядачів завідувачка кафедри світової літератури, доктор філологічних наук, професор Ольга Миколаївна Ніколенко. Привітала студентів, викладачів із новорічними святами декан факультету філології та журналістики, доцент Оксана Борисівна Кирильчук.

Новий рік наближається! У ці святкові дні збуваються всі мрії!