Студенти-філологи стали переможцями творчих конкурсів

на честь Миколи Гоголя

1 квітня 2019 р. в м. Полтаві відбулася низка заходів з нагоди святкування 210-ї річниці від дня народження всесвітньо відомого майстра художнього слова, великого мислителя Миколи Гоголя. У Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка (Галерея мистецтв) відбулося урочисте вручення Літературної премії імені Миколи Гоголя. Організований Полтавською міською радою конкурс творчих робіт об’єднав талановиту молодь довкола вічних цінностей. Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота і заступник Полтавського міського голови з гуманітарних питань Людмила Бойченко вручили диплом лауреата І ступеня студенту групи Ін-28 факультету філології та журналістики Герману Горяйнову (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент О.В. Орлова) і диплом лауреата ІІ ступеня – студентці групи Ін-28 Тетяні Титар (науковий керівник – кандидат філологічних наук, доцент І.І. Капустян).

Ще одну перемогу здобула студентка групи Ін-16 Тетяна Кочура (науковий керівник – доцент кафедри світової літератури Т.М. Конєва) у Ніжинському державному університетіімені Миколи Гоголя, де проходив Всеукраїнський конкурс творчих робіт учнівської та студентської молоді імені Миколи Гоголя. Студентка відзначена дипломом ІІ ступеня у номінації «Краєзнавство».

Вітаємо студентів та їхніх наукових керівників із високими творчими здобутками!

.