«Єдиний скарб у тебе – мова. Люби, шануй, оберігай»: до 115-річчя з дня народження Бориса Грінченка

5 грудня 2018 року з нагоди святкування 155 років від дня народження відомого українського письменника, мовознавця, педагога, лексикографа, літературознавця, історика, публіциста Бориса Дмитровича Грінченка у затишній аудиторії факультету філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбувся захід: ,,Єдиний скарб у тебе – мова. Люби, шануй, оберігай”.

Захід розпочався зі інсценізованого звертання студентів Ольги Чубін, Юлії Мироненко та Юлії Шупти із закликом шанувати, любити та не забувати  рідну мову. Про теорії походження мови розповів студент історичного факультету Дмитро Хмелевський. Усі мали змогу повправлятися у філологічній майстерності, розгадуючи лінгвістичні загадки, ребуси, виконуючи нестандартні завдання.

Гості заходу мали змогу насолодитися вишуканими поезіями про рідну мову у виконанні Катерини Щербак, Анни Карнаух, Дар’ї Панченко, Анастасії Абрамової, Юлії Яценко, а також насолодитися музичним подарунком від Софії Гущіної. Студенти продемонстрували таланти, показавши тернистий шлях рідної мови, а також її неперевершену красу та милозвучність. Працівники університетської книгозбірні залюбки облаштували тематичну виставку.

Підготували та провели лінгвістичне свято голова наукового сектора студентської ради університету Дмитро Хмелевський та голова наукового сектора студентської ради факультету філології та журналістики Марина Тихоненко разом з Юлією Мироненко, модератор – асистент кафедри української мови Людмила Володимирівна Дейна.