У Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка відбувся ІV Міжнародний науково-практичний семінар «Гуманітарні науки: сучасна наукова парадигма»

11-12 квітня 2019 року вчетверте відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «Гуманітарні науки: сучасна наукова парадигма», який традиційно проводить кафедра англійської та німецької філології факультету філології та журналістики ПНПУ імені В. Г. Короленка.

Науково-практичний семінар урочисто відкрила декан факультету філології та журналістики доцент О.Б. Кирильчук. Модерувала науковий захід кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської та німецької філології Вікторія Леонідівна Кравченко.

Цього року на семінар було заявлено 53 доповіді серед 56 учасників (46 доповідей учасників із Полтави (Вищого державного навчального закладу України “Українська медична стоматологічна академія”, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, Полтавського інституту економіки і права, ВЗН Укоопспілки “Полтавський університет економіки і торгівлі», Полтавської міської школи мистецтв “Мала академія мистецтв Раїси Кириченко, Аграрно-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії ) та 7 доповідей іногородніх учасників, а саме:
1 – із Сум (Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка), 1 – із Харкова (Харківської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів, № 69), 1 – з Будапешту, Угорщини (Університету імені Яноша Кодолані), 1 – з Копенгагену, Данії (Коледжу імені Наталі Зейл Копенгагенського університету), 1 – з  Токіо, Японія (Університет Чуо), 1 – з Пулмана, Вашингтону, США  (Університет штату Вашингтон, волонтер Корпусу Миру в Україні), 1 – з Вест-Лаффаетт, Індіана, США (Університет Пердью), присвячених лінгвістичним, лінгвокультурологічним, літературознавчим, лінгводидактичним та методичним проблемам.

З-поміж учасників, що подали заявки, у роботі в режимі он-лайн skype-конференції взяли участь 6 чоловік (4 із Полтави (доцент Кравченко В.Л., доцент Криницька Н.І., доцент Луньова Т.В., аспірант Гришко Ю.Ю.), 1 – з Угорщини (доктор Вікторія Альберт), 1 – з США (доктор Хезер Філдінг)).

відей іногородніх учасників, а саме:

12 квітня, на другий день конференції, всі учасники також залучилися до нового формату семінару – виставка та обговорення стендових Інтернет-доповідей, розташованих на електронному порталі семінару.

Учасники отримали сертифікати та програми науково-практичного семінару з побажаннями від організаторів плідних наукових пошуків.