Казкадоцента кафедри англійської та німецької філології Тетяни Луньової у Національній бібліотеці України для дітей

9 листопада 2018 року в Національній бібліотеці України для дітей (м. Київ) відбулася театралізована презентація книги Тетяни Луньової “Міські пригоди Лісової Шишки”, виданої під літературним псевдонімом Тетяна Горицвіт. На зустріч з казкою прийшли учні 1-их та 2-их класів. Казка ожила завдяки колективу Національної бібліотеки України для дітей, і маленькі читачі охоче вітали на сцені героїв казкової історії – Соснову Шишку, її подружку дівчинку Ліну, а також різних лісових мешканців.

По завершенню вистави діти пограли в екологічну гру «Павутинка», а затим охоче фотографувалися з авторкою книги Тетяною Горицвіт, директором видавництва «АВІАЗ», яке видало книгу, і генеральним директором Національної бібліотеки України для дітей Аллою Гордієнко.

Це друге видання книги “Міські пригоди Лісової Шишки”, здійснене за грантової підтримки Українського культурного фонду, здобутої на конкурсній основі. Порівняно з першим виданням, це видання доповнене Словником екологічних та природоохоронних термінів для дітей.