КазкиТетяни Луньової на Фестивалі книги і читання «Книжковий Миколай» у місті Херсоні

Напередодні свята Святого Миколая 14 грудня 2018 року доцент кафедри англійської та німецької філології ПНПУ імені В.Г. Короленка Тетяна Луньова взяла участь у ІІІ Південному фестивалі книги і читання «Книжковий Миколай» на запрошення Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації.

У рамках цього фестивалю викладач і письменниця Тетяна Луньова зустрілася з читачами трьох Херсонських шкіл: спеціалізованої школи №27, НВК№56 та загальноосвітньої школи №41. Діти з великим інтересом познайомилися з героями казок Тетяни Луньової «Зайченятко У», «Усі ми будемо королевами, або казка про Маринку і Мишенятко» та «Міські пригоди Лісової Шишки», а також розповіли гості про своє рідне місто, розпитали її про її дитинство і творчість, взяли автографи й сфотографувалися на пам’ять.

Детальніше про цю подію – на сайті Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки: