Презентація книги «Студії з історії англійської дитячої літератури»

25 жовтня 2018 року в рамках Тижня факультету філології та журналістики, присвяченого столітньому ювілеєві факультету, відбулася презентація навчального посібника «Студії з історії англійської дитячої літератури». Авторами книги є О.В. Бобир і Т.В. Михед – знані фахівці в галузі англомовної літератури.

Презентацію книги провели завідувач кафедри романо-германської філології доцент Н.І. Криницька і доцент кафедри англійської та німецької філології Т.В. Луньова. Учасниками презентації стали студенти 4 курсу іноземного відділення факультету філології та журналістики.

Навчальний посібник «Студії з історії англійської дитячої літератури» містить нарис з історії становлення і розвитку англійської дитячої літератури, біографії письменників, аналіз літературних творів, контрольні запитання та завдання для самостійної роботи, а також глосарій термінів, використаних у посібнику. Структурно книга складається зі «Слова до читача», 26 розділів, кожен з яких присвячений певному письменникові та його творчості, узагальнюючого розділу «Замість висновків: міф, епос, казка, фентезі, а що далі?» і глосарію. Ілюстрації до книги виконав Б. Самойленко.

Після презентації книга була передана до читального залу бібліотеки імені М.А. Жовтобрюха ПНПУ імені В.Г. Короленка.