EASTER IS IN THE AIR. У ПНПУ відбувся IV Конкурс знавців англійської мови та зарубіжної літератури для учнівської молоді Полтавщини

19 квітня 2019 р. в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка відбувся IV Конкурс знавців англійської мови та зарубіжної літератури для учнівської молоді Полтавщини.

Гасло Конкурсу є символічним: «EASTER IS INT HE AIR». Наближається Великдень, а мови та художня література наповнюють серця добром і любов’ю, підвищують рівень культури кожного й спонукають жити в мирі та злагоді з людьми. 
Організатори IV Конкурсу знавців англійської мови та зарубіжної літератури для учнівської молоді Полтавщини – Науково-методичний центр якості вивчення англійської мови та зарубіжної літератури, кафедра англійської та німецької філології, кафедра світової літератури ПНПУ імені В.Г. Короленка.

У цей день на факультет філології та журналістики ПНПУ імені В.Г. Короленка завітали 246 учнів із 24 закладів загальної середньої освіти (5 клас – 64 учні, 6 клас – 39 учнів, 7 клас – 52 учнів, 8 клас – 16 учнів, 9 клас – 26 учнів, 10 клас – 35 учнів, 11 клас – 14 учнів).  

Особливо активно долучилася до Конкурсу молодь полтавських шкіл № 1,3,4,5,9,13,14,16,17,19,20,22,23,24,26,27,28,31,32,33,34,35,37,38. 
Учнів гостинно привітали декан факультету філології та журналістики, доцент Оксана Кирильчук, Peace Corps Volunteer, dr. Dyck, Kirsten Andrea(USA), директор Науково-методичного центру якості вивчення англійської мови та зарубіжної літератури, завідувач кафедри світової літератури, голова журі IV Конкурсу знавців англійської мови та зарубіжної літератури для учнівської молоді Полтавщини, професор Ольга Ніколенко, в.о. завідувача кафедри англійської та німецької філології, доцент Михайло Рахно, методист міського кабінету Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради Тамара Кірічек. 
Учасники Конкурсу взяли участь в інтелектуальних і творчих змаганнях у таких номінаціях: «Есе англійською мовою», «Пісня», «Інсценізація», «Декламація», «Малюнок із коментарем». Учні продемонстрували високий рівень володіння іноземною мовою, обізнаність із класичними й сучасними творами зарубіжних авторів, а також креативне мислення і розмаїття талантів.

Декан і викладачі розповіли молоді про популярні спеціальності факультету філології та журналістики – 014 Мова і літератури (англійська, німецька), 035 Германські мови та літератури (переклад включно),  побажали учням вдосконалювати мовну і літературну компетентності й незабаром стати членами дружної короленківської родини. 
Усі учасники отримали сертифікати, грамоти й великодні солодощі. Щиро вітаємо всіх учнів, які взяли участь у Конкурсі, а також їхніх учителів і  батьків!

Дякуємо всім викладачам, аспірантам, студентам, адміністративному персоналу, які долучилися до організації Конкурсу!

Великдень наближається! Бажаємо всім зустріти свято з Божою радістю,  духовним світлом у серці й палкою вірою в Україну!
Результати IV Конкурсу знавців англійської мови та зарубіжної літератури для учнівської молоді Полтавщини

Фоторепортаж про перебіг Конкурсу
Грамоти для переможців у номінації «Есе англійською мовою» можна забрати в аудиторії 431 (кафедра англійської та німецької філології, завідувач кабінетом Лариса Анатоліївна Таран).

Фото для учасників, учителів і батьків можна скачати на власні флешки в аудиторії 423 (кафедра світової літератури, старший лаборант Сніжана Валеріївна Нан’єва).