Викладачка факультету філології та журналістики ПНПУ Тетяна Луньова нагороджена премією імені Феодосія Рогового

27 серпня 2019 року в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Котляревського відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Феодосія Рогового.

Премія заснована два роки тому за ініціативи Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Полтавською облрадою для відзначення письменників за вагомі творчі здобутки, громадян — за активну громадську позицію. Премія присуджується до дня народження письменника Феодосія Рогового — 27 серпня.

Цього року в номінації «Сучасна проза» премією відзначили Тетяну Луньову — члена Національної спілки письменників України, філолога, доцента кафедри англійської та німецької філології  ПНПУ імені В.Г. Короленка — за книгу «Те, що можна написати тільки аквареллю». Ця книга вміщує літературно-художні есе, створені на перетині мистецтвознавчих пошуків, філософських роздумів, літературної та мовної гри.