Лекція «Lovely York»доцента кафедри англійської та німецької філології Т.В. Луньової

Кафедра англійської та німецької філології долучилася до відкриття Тижня факультету філології та журналістики лекцією для студентів 4 курсу груп Ін-46, Ін-47, Ін-48, Ін-49 на тему: «Lovely York:  History, Culture, and Education of one of the unique cities in the UK». Лекцію прочитала доцент кафедри Т.В. Луньова.

На лекції студенти ознайомилися з унікальною культурною спадщиною м. Йорк у Великій Британії, з його історією, найцікавішими фактами щодо топографіки та топоніміки. Також студенти довідалися про університети м. Йорк, про зміст доповідей на конференції Британської асоціації когнітивної лінгвістики, яка відбулася у вересні 2018 року в університеті Святого Джона м. Йорк, й про спільний науковий проект кафедри  англійської та німецької філології й Університету м. Йорк у царині “EnglishMediumInstruction.”