Співпраця викладачів факультету філології та журналістики з літературно-художнім виданням для дітей «Діє-Слово»

Вийшло друком нове число журналу «Діє-Слово» – Полтавської літературної кринички для дітей і юнацтва. Над підготовкою цього числа (№19 за 2018 рік) у складі редколегії працювала доцент кафедри англійської та німецької філології факультету філології та журналістики Тетяна Луньова. Журнал містить прозові та поетичні твори юних літераторів і малюнки художників-початківців.

Робота із дитячою та юнацькою аудиторією – один із пріоритетів педагогічної роботи університетських викладачів, а Тетяна Луньова (літ. псевд. Горицвіт) – уже давно і з великим ентузіазмом працює в цьому напрямку як автор та організатор сіпровідної роботи, орієнтованої на залучення дітей до читання, письма і осмислення літературних творів.