Учні успішно захистили наукові роботи

в секції «зарубіжна література» у межах МАН

23 лютого 2019 р. в ПНПУ імені В.Г. Короленка відбувся конкурс-захист науково-дослідних робіт учасників ІІ етапу учнівського наукового товариства «Мала академія наук». Робота секції «зарубіжна література» обласного конкурсу тривала в аудиторії українсько-японської дружби «Sakura», де учні мали змогу зануритися в атмосферу східної культури, а також продемонструвати презентації та відеоматеріали до виступів на сучасному обладнанні.

Члени журі (кандидат філологічних наук, доцент кафедри світової літератури ПНПУ імені В. Г. Короленка Т.М. Конєва, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри світової літератури ПНПУ імені В. Г. Короленка О.В. Орлова) ознайомили учнів із популярними спеціальностями факультету філології та журналістики – 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)), 014 Середня освіта (Мова і література (німецька)), 035 Філологія (германські мови та літератури (переклад включно)), а також запропонували профорієнтаційні буклети про факультет.

У секції «зарубіжна література» взяли участь 19 школярів із різних міст і селищ Полтавської області (м. Полтава, м. Кременчук, м. Лубни, м. Горішні Плавні, м. Пирятин, с. Ковалівка, с. Красногорівка та ін.). Члени журі відзначили високий рівень наукових робіт, поданих на конкурс, ґрунтовну підготовку юних науковців.

Результати обласного етапу конкурсу-захисту

наукових робіт учнів-членів МАН у секції «зарубіжна література»:

1 місце: Желейкіна Ірина  (10 клас), Матвієнко Вероніка  (10 клас);

2 місце: Піддубна Ніна  (10 клас), Ожерельєва Діана  (10 клас), Розмаїта Аліна (11 клас);

3 місце: Мєдова Ірина  (10 клас), Ворона Марія  (9 клас), Міськова Вероніка  (9 клас), Кір’ян Єва (10 клас), Кривоус Альвіна (11 клас)

Вітаємо переможців і учасників конкурсу, бажаємо подальших звершень і чекаємо на факультеті філології та журналістики!