Студенти-філологи та викладачі – активні учасники міжнародного проекту «Місто професій»

15 вересня 2018 р. в Полтаві вКорпусному парку розгорнулося «Місто професій», що складалося з понад 60 локацій, котрі представляли найрізноманітніші професії: учитель, географ, банкір, соціальний працівник, археолог, будівельник, пожежник та багато інших.

«Місто професій» – це міжнародний проект, що вже п’ятий рік поспіль  реалізовується в Україні. Його мета – дати кожній дитині шанс реалізувати свій творчий потенціал і ближче познайомитися з улюбленою професією.

Студенти І-ІV курсів факультету філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка із захопленням долучилися до проекту. М. Віскрівець, Д. Гейко, Б. Кропліс під керівництвом доцента кафедри української літератури Л.Л. Неживої представили професію «літературознавець». І. Вишкварок, А. Ігнатьєв та доцент кафедри англійської та німецької філології С.Г. Ларіонова розповіли дітям і підліткам про професію «перекладач». А. Бебешко, К. Бондаренко, Д. Зеленська, Н. Івасенко, О. Крохмаль, В. Купріян, В. Маліченко, Р. Нікітченко, А. Петрусь, Е. Попович, Т. Титар, І. Труханова, О. Шрамко разом із викладачами кафедри світової літератури – доцентом Т.М. Конєвою, доцентом Н.І. Тарасовою та старшим викладачем І.В. Фісак представили професії «вчитель іноземної мови та зарубіжної літератури» і «філолог-дослідник». Презентація вчительської праці особливо запам’яталася дітям. Яскраві літературні герої провели для юних полтавців інтерактивний марафон, цікаві конкурси, вікторини та ігри. Зустріч із казками народів світу допомогла молоді долучитися до скарбниці різних національних літератур і отримати уявлення про вчительське покликання.

Участь студентів і викладачів факультету філології та журналістики ПНПУ імені В.Г. Короленка організували декан факультету, доцент О.Б. Кирильчук і заступник декана з виховної роботи, доцент Л.В. Дейна.

«Місто професій» відіграє велику роль у профорієнтації української молоді та її ознайомлення із ринком праці.