17 квітня 2019 року на факультеті філології та журналістики відбувся круглий стіл «Роль студентства у сучасному суспільстві» за участі студентів з Університету міста Лідс (Велика Британія). Студенти Вікторія Рубенс, Джо Шеріфф та Джайхао Венг перебувають у ПНПУ імені В. Г. Короленка у рамках співпраці між Школою освіти Університету міста Лідс і кафедрою англійської та німецької філології ПНПУ імені В. Г. Короленка. Ця співпраця розпочалася у 2016 році завдяки освітньому гранту Британської Ради в Україні, який отримала доцент кафедри англійської та німецької філології ПНПУ імені В. Г. Короленка Тетяна Володимирівна Луньова. Цьогорічний візит студентів із Університету міста Лідс до ПНПУ імені В. Г. Короленка став уже третім.

Із теплим вітанням звернулася до гостей з Університету міста Лідс декан факультету філології та журналістики Оксана Борисівна Кирильчук. Наприкінці заходу викладачі та студенти висловили свою подяку деканові за підтримку в підготовці заходу на всіх етапах.

На захід завітала також начальник відділу інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків Ірина Вікторівна Когут.

Студенти факультету філології та журналістики представили свій факультет, університетта надали гостям змогу відчути особливості української культури і насолодитися українською гостинністю.

Англомовний театр під керівництвом доцента кафедри англійської та німецької філології Вікторії Леонідівни Кравченко показав виставу «Язиката Хвеська» англійською мовою. Студенти театральної трупи 1-3 курсів Марія Ковальова, Юлія Перцева, Катерина Паш, Катерина М’ясоїд, Юлія Печеник, Ірина Труфанова, Катерина Тютюнник, Анастасія Сидоренко, Олександра Сирота емоційно представили історію про те, як чоловік провчив свою дружину, яка не вміла берегти таємниці.

Учасники програми GoGlobalстуденти групи Ін-28 Маліченко Вікторія, Муха Олена, Романенко Єлизавета, Мельник Тетянапід керівництвом старшого викладача кафедри англійської та німецької філології Вєнєвцевої Євгенії Володимирівни продемонстрували глибоке знання англійської мови як на офіційному, так і на розмовному рівні.Британські студенти змогли насолодитися красою української пісні у виконанні студенток Маліченко Вікторії (Ін-28) та Барабаш Аліни (Ін-37).

Студенти Університету міста Лідс розповіли студентам факультету філології та журналістики про особливості студентського самоврядування у Великій Британії та соціальну і культурну роль молоді в сучасній Великій Британії.

Продовженням дійства стала жвава дискусія. Гості отримали чимало запитань від студентів груп Ін-37, Ін-28, ГФ-37, ГФ-17, Ін-18 і з готовністю відповідали на них.

Зустріч модерувала викладач кафедри англійської та німецької філології Дейнека Світлана Олександрівна, яка виступила зі вступною та заключною промовою.

Також у підготовці заходу взяли участь доцент кафедри англійської та німецької філології Медведська Ірина Михайлівна та викладач кафедри Панівська Мілена Анатоліївна.

Завершилася зустріч на піднесеній ноті – гості факультету філології та журналістики студенти Університету міста Лідс отримали у подарунок вітальний коровай. Візит британських студентів до Полтави та університету триватиме до 26 квітня 2019 року.