Open the Door of Academic Opportunities

18 березня 2019 р. кафедра загального і слов’нського мовознавства та іноземних мов ПНПУ імені В. Г. Короленка провела зустріч для різновікової групи студентів-філологів, майбутніх журналістів, істориків та ін. з випускником факультету філології та журналістики Павлом Черчатим – учасником програми ERASMUS+, який навчався в Данії, а згодом одержав грант на навчання в магістратурі Тартуського університету (Естонія). Нині Павло проходить стажування у Констанцькому університеті (Німеччина). У ході бесіди гість захопливо розповів про наявні можливості для молоді щодо навчання в європейських країнах, про вдосконалення навичок володіння іноземними мовами, ознайомлення з культурами інших народів, перспективи для академічного та кар’єрного зростання: волонтерство, участь у міжнародних конференціях та форумах, участь у навчальних програмах та програмах обміну для студентів у ВЗО, робота в лінгвістичних клубах, літніх школах і таборах тощо. Особливий інтерес учасників зустрічі викликали практичні поради щодо ефективного пошуку інформації про відомі у світі навчальні та освітньо-культурні програми академічних обмінів для молоді віком від 18 до 26 років Erasmus+, UGRAD, DAAD та грантові чи стипендіальні програми для фінансування навчання за різними спеціальностями для українських студентів. Захід проведено англійською мовою. Учасникам заімпонувала дружня, емоційно-комфортна атмосфера та інформаційна насиченість зустрічі.