Доцент кафедри світової літератури Ольга Орлова нагороджена Премією імені Миколи Ярошенка

7 грудня 2018 р. у Полтавському художньому музеї (Галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулося вручення щорічної мистецької Премії імені Миколи Ярошенка. Премія видатного полтавського художника-передвижника присуджується щорічно за високі творчі надбання та здобутки, які є вагомим внеском у розвиток національно-культурного життя Полтави та Полтавщини. Премію засновано Полтавською міською радою 2010 року.

Цьгоріч доцент кафедри світової літератури ПНПУ імені В.Г. Короленка Ольга Орлова відзначена Премією імені Миколи Ярошенка в номінації «Наукові праці та дослідження в галузі мистецтва». Ольга Орлова відома в мистецьких колах як авторка багатьох статей про полтавських художників, опублікованих у журналі «Рідний край» та інших виданнях, а також як дослідниця образотворчого мистецтва України та інших країн.

Колектив ПНПУ імені В.Г. Короленка щиро вітає лауреатку і бажає їй нових успіхів у мистецтвознавстві!