Викладачі кафедри світової літератури провели профорієнтаційний квест для старшокласників

14 вересня 2018 року викладачі кафедри світової літератури професор О.М. Ніколенко і доцент О.В. Орлова провели профорієнтаційний квест для учнів 11 класу Полтавської спеціалізованої школи № 3.

Під час заходу учні ознайомилися із роботою бібліотеки ПНПУ імені В.Г. Короленка, Науково-методичного центру якості вивчення англійської мови та зарубіжної літератури, книжковими новинками.

Старшокласники із задоволенням взяли участь в інтерактивній грі, яка виявила рівень їхньої підготовки з іноземних мов та зарубіжної літератури.

Викладачі розповіли випускникам про популярні спеціальності факультету філології та журналістики 014 Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька)), 035 Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно)).

Співпраця кафедри світової літератури та Полтавської спеціалізованої школи № 3 зміцнюється протягом багатьох років завдяки заступнику директора, вчителю-методисту зарубіжної літератури І.Л. Чичкало та заступнику директора, вчителю-методисту німецької мови О.М. Вовченко.

Учні 11 класу є головними експертами нових підручників із зарубіжної літератури авторського колективу під керівництвом професора О.М. Ніколенко.