Викладачі факультету філології та журналістики долучилися до роботи Круглого столу «Сучасна шведська література для дітей» у рамках шведського проекту «Roomforchildren»

21 лютого 2019 року викладачі факультету філології та журналістики доцент кафедри англійської та німецької філології Тетяна Луньова та доцент кафедри романо-германської філології Наталія Криницька долучилися до роботи Круглого столу «Сучасна шведська література для дітей». Захід відбувся на базі Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного за підтримки Посольства Швеції в Україні в рамках шведського проекту «Room for children».

Проект «Room for children» спрямований на поширення серед педагогічних працівників, бібліотекарів, батьків інформації про сучасну шведську літературу, популяризацію книги й заохочення дітей до систематичного читання.

У рамках Круглого столу доц. Тетяна Луньова ознайомила учасників заходу з трьома книгами відомих у Швеції сучасних авторок: книгою «Ку-ку! Ми тут!», написаною ЛіноюЕкдаль і проілюстрованою Еммою Ганквіст, та книгами «Про це говорять лише з кроликами» і «Бути мною», створеними Анною Хьоґлунд. Викладач глибоко й посутньо проаналізувала особливості проблематики, стилістики, художнього оформлення цих нових книг, які стали помітним явищем у Швеції та Європі й наразі приходять до українського читача.

Доц. Наталія Криницька долучилася до дискусії учасників, звернувши їхню увагу на ключові історичні, культурні, суспільні моменти, які обов’язково необхідно враховувати під час ознайомлення українського читача з сучасною шведською літературою.

Викладачі факультету філології та журналістики систематично приділяють велику увагу роботі з педагогами та широкою громадськістю Полтавщинистосовно методичних засад використання книг сучасних авторів у роботі з дітьми.