Професор Ольга Ніколенко провела науково-методичний семінар для вчителів-словесників Решетилівського району

26 березня 2019 року на базі ПНПУ імені В.Г. Короленка відбулося IIIзасідання предметної методичної комісії Решетилівського району за участі завідувача кафедри світової літератури, професора, автора підручників для закладів середньої освіти Ольги Миколаївни Ніколенко. Організаторами заходу стали методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського Валентина Василівна Чирка, методист районного методичного кабінету відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської РДА Ольга Олексіївна Глушко, керівник районної предметної методичної комісії учителів зарубіжної літератури шкіл Решетилівського району, учитель Решетилівської гімназії імені І.Л. Олійника Валентина Миколаївна Кошова.

Професор Ольга Миколаївна Ніколенко розповіла про нові підручники для 10-11 класів, особливості викладання зарубіжної літератури в середній і старшій школі, познайомила вчителів із творами сучасних письменників, уведеними до навчальних програм для 5-9 та 10-11 класів, представила творчість М.В. Гоголя на тлі української та світової культури.

У засіданні предметної методичної комісії Решетилівського району взяли участь близько 30 вчителів-словесників. Вони познайомилися із діяльністю Науково-методичного центру якості вивчення англійської мови та зарубіжної літератури, аудиторії українсько-японської дружби «Sakura», сайту для вчителів зарубіжної літератури «Тисяча журавлів», спільними  проектами кафедри світової літератури ПНПУ імені В.Г. Короленка, видавництва «Грамота» і журналу «Зарубіжна література в школах України».

Професор Ольга Миколаївна Ніколенко розповіла про популярні спеціальності ПНПУ імені В.Г. Короленка, можливості та переваги навчання на факультеті філології та журналістики.

Творча співпраця між методистами і вчителями Решетилівського району, Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського та науковцями ПНПУ імені В.Г. Короленка триває.