Розпочато запровадження інноваційної Сертифікатної програми “Англійська мова як засіб викладання у вищій школі”

На факультеті філології та журналістики розпочалися заняття для викладачів за Сертифікатною програмою “Англійська мова як засіб викладання у вищій школі”. Ця інноваційна програма розроблена на основі спільного наукового проекту Університету м. Йорк (Велика Британія) й ПНПУ імені В.Г. Короленка “Критичний підхід до підготовки фахівців до викладання англійською мовою у закладах вищої освіти: розробка теорії англійської мови як засобу викладання”, реалізованого за підтримки Британської Ради у 2017-2018 рр.

Розробники програми – лектор Університету м. Йорк доктор Пол Робертс і доцент кафедри англійської та німецької філології Тетяна Луньова.

Заняття проводить Тетяна Луньова.

Сертифікатна програма “Англійська мова як засіб викладання у вищій школі” створена на вимогу сучасної вищої школи, у якій зростає потреба запровадити англійську мову як засіб викладання різних дисциплін.

Заняття за програмою розпочалися  15 березня 2019 року і об’єднали викладачів різних факультетів ПНПУ імені В.Г. Короленка.

Під час занять викладачі розглядають педагогічні й методичні засади використання англійської мови як засобу викладання у сучасних закладах вищої освіти в умовах інтернаціоналізації вищої освіти, обговорюють дискусійні питання використання англійської мови як засобу навчання, шукають практичні шляхи вирішення актуальних проблем, які виникають під час запровадження англійської мови як засобу навчання.

Заняття триватимуть до 17 травня 2019 року.