Високоповажні представники Британської Ради України на факультеті філології та журналістики

14 червня 2018 року факультет філології та журналістики приймавСаймона Етертона, керівника відділу програм англійської мови Британської Ради в Україні, та Жанну Севастьянову, менеджера проектів з англійської мови Британської Ради в Україні.

Візит було присвячено обговоренню деталей проекту “Критичний підхід до підготовки фахівців до викладання англійською мовою у закладах вищої освіти: розробка теорії англійської мови як засобу викладання”, який у 2017-2018 рр. було реалізовано завдяки співпраці між кафедрою англійської та німецької філології факультету філології та журналістики і Школи освіти Університету м. Йорк (Велика Британія).

Наразі в усьому світі актуальним є питання інтернаціоналізації вищої освіти, котра потребує викладання курсів англійською мовою, а це, у свою чергу, породжує потребу в розробці методики викладання різних дисциплін англійською мовою. Саме над цією проблемою і працює кафедра англійської та німецької філології факультету філології та журналістики спільно з Університетом м. Йорк.

Під час візиту п. Саймон Етертон і п. Жанна Севастьянова провели продуктивні переговори  з деканом факультету філології та журналістики доц. Оксаною Кирильчук. Також  високоповажні гості зустрілися з в.о. завідувача кафедри англійської та німецької філології доц. Михайлом Рахном, доц. кафедри англійської та німецької філології Вікторією Кравченко та детально обговорили результати і перспективи проекту “Критичний підхід до підготовки фахівців до викладання англійською мовою…” з відповідальною за проект доц. кафедри англійської та німецької філології Тетяною Луньовою.