Викладацько-студентська родина факультету філології та журналістики й усього Полтавського національного педагогічного університету глибоко сумує через відхід у вічність нашого видатного земляка – доктора філологічних наук, професора, обдарованого вченого-текстолога, невтомного краєзнавця, мудрого педагога, глибокого майстра слова й лідера письменницького цеху Луганщини, непохитного патріота, відповідального культурно-громадського діяча Олексія Івановича НЕЖИВОГО.

Він був великим другом нашого вишу, повсякчасним учасником наукових форумів, натхненником бібліотечних заходів, членом редколегії й активним дописувачем альманаху «Рідний край», людиною-енциклопедією, високим взірцем для наслідування, самозреченим тютюнникознавцем, працелюбом із благословення Божого, яких не надто багато в цьому світі.

Хай світла душа достойника впокоїться з миром, позбувшись тілесних болів і страждань, хай прийме та обігріє її Господь у Царстві небесному!

З нами ж завжди будуть чесні труди Олексія Івановича, його глибокі й прецікаві книги, високі ідеї й вагомі поради.

Щиро співчуваємо рідним покійного – доценту кафедри української літератури, доктору педагогічних наук Людмилі Львівні Неживій, донечці-студентці, його кровним, друзям, колегам. Поділяємо ваш біль і скорботу від важкої дочасної утрати, яку ніколи й нічим не заміниш. Хай стане міці душевної подолати це горе.