Проведено інтерактивний тренінг «СТОП БУЛІНГ!

28 березня 2019 р.кафедра загального і слов’янського мовознавства та іноземних мов ПНПУ імені В. Г. Короленка спільно з Регіональним та місцевим центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) провели інтерактивний тренінг «СТОП булінг!» для студентів факультету філології та журналістики та історичного факультету. Захід відбувся в межах національно-просвітницького проекту «Я маю право!».

Заступник начальника відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру БВПД в Полтавські області Ю. М. Козаченко та начальник відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги міського центру з надання БВПД Ночовний Ю. В. всебічно розкрили питання про сутність, соціальну та правову природу булінгу, основні його види та форми, окреслили стратегії антибулінгової поведінки й навели конкретні приклади адміністративної відповідальності за вчинені правопорушення такого типу.

Присутні отримали інформаційні матеріали, буклети, які стануть в нагоді майбутнім учителям під час проходження виробничих педагогічних практик, а головне, – дістали відповіді від юристів на низку животрепетних запитань. Особливий інтерес учасників тренінгу викликали практичні поради як захистити себе та як не стати жертвою булінгу, як протидіяти цьому негативному явищу в академічному середовищі.

Цікавою виявилася й сторінка загальноправового всеобучу. Учасники тренінгу дізналися про систему безоплатної правової допомоги в Україні, адреси центрів та бюро правової допомоги в Полтавській області тощо.