Учительське свято на факультеті філології та журналістики

4 жовтня 2018 р. викладачі й студенти факультету філології та журналістики на чолі з деканом Оксаною Борисівною Кирильчук зібралися у великій лекційній аудиторії, щоб разом відзначити професійне свято – День учителя.

Учасники студентського театру «Глобус» подарували науковцям і майбутнім фахівцям теплі слова й чудовий концерт. «Глобус» створений близько 30 років тому на кафедрі світової літератури ПНПУ імені В.Г. Короленка доцентом Наталією Іванівною Тарасовою. Цього року до складу колективу, окрім студентів старших курсів, увійшли талановиті першокурсники .

У вітальному слові декан факультету філології та журналістики Оксана Борисівна Кирильчук відзначила важливість професії вчителя та її роль у формуванні юного покоління та розбудові майбутнього України.

Викладачі кафедр факультету були зворушені літературною композицією із віршів українських і зарубіжних поетів, у якій взяли участь Анна Карнаух, Діана Коваленко, Владислава Кузнєцова, Вікторія Хоменко, Дар’я Панченко, Ольга Крохмаль.

Пісні українською та англійською мовами душевно співали Анастасія Надутік, Дар’я Лубко, Вікторія Маліченко, Жанна Гонта, Аліна Кот, Богдан Храпко.

Особливо вразило глядачів майстерне виконання Левом Онуцу музичних п’єс на фортепіано.

Групи ГФ-17, У-12, ІН-18 та ІН-19 подарували викладачам запальні молодіжні танці. А Олена Скляр надзвичайно професійно виконала український народний танок.

Неповторну атмосферу свята створили ведучі Тетяна Кашкалда і Володимир Мазепін.

Керівник театру «Глобус», доцент кафедри світової літератури Наталія Тарасова була задоволена майстерністю акторів-аматорів. Усього у святковому концерті взяло участь близько 60 студентів.

Викладачі й студенти отримали величезний заряд енергії та оптимізму. У цей світлий день віддаємо шану досвідченим учителям і даємо крила новому поколінню педагогів!