Урочиста академія на честь магістрів факультету філології та журналістики

22 грудня 2018 року магістри факультету філології та журналістики востаннє піднялися сходами Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка і зайшли в улюблені аудиторії перед Урочистою академією – врученням дипломів.

Цьогоріч на другому (магістерському) рівні вищої освіти на факультеті філології та журналістики завершили навчання 224 магістри, серед них – 72 магістри українського відділення, 134 магістри іноземного відділення, а також 18 магістрів відділення журналістики. На денній формі навчалися 91 магістр, на заочній формі – 133 магістри.

У святковий день вручення дипломів у великій актовій залі ПНПУ імені В. Г. Короленка зібралися магістри-випускники, їхні батьки, викладачі, представники громадськості.

Перший проректор, професор Роман Сітарчук відкрив Урочисту академію і побажав випускникам факультету філології та журналістики активно розбудовувати гуманітарний простір України й високо по життю нести високе звання випускника ПНПУ імені В. Г. Короленка. Почесний професор ПНПУ імені В. Г. Короленка, завідувач кафедри світової літератури, заслужений діяч науки і техніки України Ольга Ніколенко побажала магістрам не зупинятися в професійному зростанні, примножувати славу університету і жити за гамбурзьким рахунком – утверджувати й захищати справжні цінності, бути чесними, порядними й інтелігентними людьми.

Перший проректор, професор Роман Сітарчук і Почесний професор ПНПУ імені В.Г. Короленка вручили магістрам-відмінникам дипломи з відзнакою, конфедератки й грамоти. За високі успіхи у навчанні дипломи з відзнакою отримали Мілена Панівська, Катерина Шістерова, Анастасія Оверчук, Юлія Жук, Наталія Крячко, Віталій Шафрановський, Катерина Бондаренко, Аліна Дерій, Анастасія Харченко, Тетяна Підлепич, Юлія Шаповал, Олександр Ярмак, Марина Дубровська, Катерина Долженкова, Карина Москаленко, Лілія Пархоменко, Лілія Войцехівська, Ліна Решетник та ін.

Декан факультету філології та журналістики, доцент Оксана Кирильчук подякувала випускникам за високі результати в навчанні, а також за активну участь у культурному й громадському житті факультету. Вона побажала їм та їхнім батькам великого щастя й успіхів у житті.

Під час Урочистої академії від магістрів лунали слова вдячності, пісні й оплески на адресу викладачів кафедр факультету філології та журналістики.

Урочиста академія – 2018 на факультеті філології та журналістики була не тільки святково-офіційною, а й душевною та зворушливою.

Підготувала дійство заступник декана факультету філології та журналістики з виховної роботи Людмила Дейна разом зі студентським активом факультету: Вікторією Альберт, Мариною Тихоненко, Едуардом Поповичем, Русланом Лапшиним, Олександром Шрамком, Володимиром Годуном, Лілією Порубай, Юлією Шуптою, Дарією Панченко, Анастасією Сидоренко. Для магістрів факультету філології та журналістики розпочинається нова дорога і нове життя. Бажаємо їм здійснити свої плани на майбутнє і стати гордістю нашого університету!