Протягом тижня тривав візит Сильвії та Бернда Вельшів, двох учителів-лекторів із Остфільдерна, міста-побратима Полтави. В рамках програми партнерського обміну, яка здійснюється уже кілька років поспіль, учителі з гімназій німецького міста не вперше здійснюють візит до Полтави, а саме до нашого університету, де проводять заняття для студентів із практичного вивчення німецької мови. Для Сильвії та Бернда Вельшів – це другий візит. Як і минулого року, програма їхнього перебування передбачала проведення занять для студентів за програмами вивчення німецької мови рівня А2 та В1. Крім того протягом тижня була проведена зустріч із учнями полтавських шкіл, де вивчається німецька мова.

11 жовтня гості університету провели підсумковий семінар із викладачами кафедри романо-германської філології, на якому обговорили аспекти викладання німецької мови для студентів на початковому рівні вивчення мови, різні шляхи розширення словникового запасу студентів. Гості також висловили задоволення від роботи зі студентами факультету, відзначивши їхні інтерес і готовність до роботи, а також сподівання на подальшу співпрацю в межах партнерської програми міст-побратимів.