Викладачі з Німеччини Сильвія та Бернд Вельші – гості факультету філології та журналістики

Із 6 по 13 жовтня 2018 року кафедра романо-германської філології вчергове приймає гостей із міста-побратима Полтави – Остфільдерна. Нагадаємо, що подружжя Вельшів завітало до стін нашого факультету у рамках партнерської культурно-освітньої програми між Полтавою та містами Фільдера та завдяки тісній співпраці кафедри з гімназією імені Г. Гайне та Рігельховшуле (м.Остфільдерн).

Упродовж тижня студенти факультету філології та журналістики матимуть нагоду щодня відвідувати заняття з практики німецької мови з лінгвокраїнознавчим ухилом, де поглиблюватимуть свої навички іншомовного говоріння, читання, письма та сприймання на слух у спеціально сформованих за рівнем знань групах (від А1 до В1). У програмі перебування Сильвії та Бернда Вельшів – круглі столи з викладачами кафедри романо-германської філології, лекції з методики викладання німецької мови, інтерактивні заняття з полтавськими школярами, екскурсії містом та його визначними пам?ятками.

Сподіваємось, що цей тиждень з німецькими викладачами мине надзвичайно плідно!