Зустріч Посла України в Данії зі студентами

ПНПУ імені В.Г. Короленка

3 листопада 2018 р. відбулася зустріч Посла України в Данії Михайла Видойника з полтавськими студентами, науковцями та представниками Товариства дансько-української дружби.

У зустрічі взяли участь студенти ПНПУ імені В.Г. Короленка: Олександр Москаленко (фізико-математичний факультет),  Євген Коновалов (факультет технології і дизайну),  Анжела Селіванова, Олександра Колобаєва, Наталія Шерстюк (факультет філології та журналістики), Діана Шайдаєва (психолого-педагогічний факультет), які навчаються UNIVERSITY-COLLEGE UCC (м. Копенгаген, Данія) за програмою ERASMUS+ .

На зустрічі також була присутня  відповідальна за реалізацію програми ERASMUS+ у ПНПУ імені В.Г. Короленка, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри світової літератури Інга Капустян. Студенти-короленківці поділилися враженнями від країни та данської системи освіти й подякували за можливість долучитися до програми академічної мобільності.

Інга Капустян розповіла про тривалу співпрацю між Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г. Короленка та UNIVERSITY-COLLEGE UCC (м. Копенгаген, Данія). Початок співпраці поклала угода між закладами, підписана 6 травня 2014 р. з  ініціативи кафедри світової літератури (завідувач кафедри – проф. Ольга Ніколенко) та кафедри англійської та німецької філології (завідувач  кафедри – доц. Марина Зуєнко). На продовження плідної співпраці 17 жовтня 2017 р. було підписано договір між ПНПУ імені В.Г. Короленка та UNIVERSITY-COLLEGE UCC (м. Копенгаген, Данія), згідно з яким передбачено розширення академічної мобільності студентів і викладачів, наукових зв’язків і обміну практичним досвідом.

На зустріч до Посольства України в Данії були запрошені професор данської мови, літератури та суспільних наук Карстен Хаммер, доктор соціальних наук Копенгагенського університету, голова Товариства дансько-української дружби Іван Нільсен Нестор і члени товариства, а також представники Посольства України в Данії.

У ході зустрічі було досягнуто домовленості про сприяння з боку дипломатичної установи ініціативам Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, які відбуваються по лінії міжнародної програми Євросоюзу ERASMUS+ у співпраці з данськими освітніми закладами.