На факультеті філології та журналістики відбулись збори трудового колективу

25 червня на факультеті філології та журналістики відбулись збори трудового колективу, на яких було заслухано звіт про роботу факультету впродовж 2018–2019 н.р. Від ректорату на зборах був присутній перший проректор Роман Анатолійович Сітарчук.

Декан факультету Оксана Борисівна Кирильчук, звертаючи увагу на реалізацію пунктів власної передвиборчої програми, у своєму виступі презентувала результати діяльності колективу факультету в усіх ланках освітнього процесу: управлінській, організаційній, міжнародній, науковій та інноваційній, виховній, профорієнтаційній, матеріально-технічній. Неодноразово було наголошено на винятковій значущості командної роботи, адже саме вона здатна забезпечити якісну реалізацію всіх поставлених цілей. Оксана Борисівна висловила щиру вдячність усім працівникам деканату, професорсько-викладацькому складу кафедр, непедагогічним працівникам факультету за віддану якісну роботу, злагодженість дій та дружню атмосферу.

За підсумками обговорення ухвалено рішення затвердити звіт декана на високому рівні.