Лисенко Леся Іванівна

Кандидат наук із соціальних комунікацій, асистент кафедри журналістики

Контактна інформація

Службова адреса: вул. Остроградського, 2, к. 302, Полтава, 36003.

Службовий телефон: (05322) 2-76-26.

e-mail: leslyis777@gmail.com.

Трудова діяльність

Полтавський державний педагогічний університет імені В. Г. Короленка (2001–2006). Спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література та мова і література (англійська)».

Кваліфікація «Учитель української мови і літератури та англійської мови і зарубіжної літератури». Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г. Короленка (2006–2007). Спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література». Кваліфікація «Магістр педагогічної освіти. Викладач української мови та літератури».

Тема дисертації: «Образна система публіцистики Євгена Сверстюка як чинник оптимізації соціокультурної комунікації українства» (Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, науковий керівник – доктор філологічних наук, професор Катерина Степанівна Серажим, 2012). Спеціальність: 27.00.04 – теорія та історія журналістики.

Навчально-методична робота

Дисципліни, що викладає:

Наукова робота

Коло наукових інтересів: публіцистика, медіакомунікації, кіноосвіта.

Учасник наукових конференцій, тренінгів, семінарів та навчальних поїздок в Україні та за кордоном (Республіка Білорусь, Республіка Польща).

Керівник проблемної групи «Контент сучасного журналістикознавства».

Організаційна робота

Член редколегії альманаху шкільної журналістської творчості «Допис у газету», координатор «Школи юного журналіста»