У Полтавському педуніверситеті визначили переможців X конкурсу есеїв на патріотичну тематику «Україна – це ми»

З ініціативи кафедри журналістики в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка до Дня захисників і захисниць України відбувся X конкурс есеїв на патріотичну тематику «Україна – це ми» серед студентів закладів вищої освіти. Цьогоріч у творчому змаганні взяли участьздобувачі освіти Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка і Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Загалом на участь у конкурсі надіслали 9 заявок.

До 2022 р. організацією і проведенням конкурсу опікувався доцент Сергій Шебеліст, який сьогодні у складі 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців захищає Україну.Проте Сергій Вікторович знайшов час для уважного прочитання та об’єктивного оцінювання конкурсних робіт.

За результатами роботи журі були визначені лавреати й дипломанти в номінаціях:

І місце

Надія Строганова (Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка).

ІІ місце

Вікторія Чепела (Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка), Вікторія Борис (Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя).

ІІІ місце

Поліна Маслівець (Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка).

Номінації:

«За соціальну значущість тематики»: Юлія Юхно (Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка).

«За аргументованість думки»: Юлія Піскунова (Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка).

«За збереження національної пам’яті»: Наталія Шевченко (Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка).

«За майстерність актуалізації теми» Варвара Сухомлин (Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка).

«За майстерність роботи з фактами»: Ольга Мелащенко(Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя).

Кафедра журналістики ПНПУ імені В. Г. Короленка дякує всім учасникам конкурсу за креативне осмислення теми. Запрошуємо всіх охочих долучатися до творчих проєктів кафедри.