Доцентка Тетяна Луньова взяла участь у вебінарі Британської Ради
8 грудня 2021 року доцентка кафедри англійської та німецької філології факультету філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Тетяна Луньова взяла участь у вебінарі Британської Ради «Оцінювання студентів: заохотити, а не знехотити».
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/BC1-1-1024x639.jpg)
Вебінар відбувся в рамках серії вебінарів «Сучасні підходи до викладання» і мав на меті розглянути питання використання оцінювання успішності студентів як інструмент стимулювання поглиблення їхніх знань.
Під час вебінару Тетяна Луньова взяла участь в експрес-опитуваннях та висловила свої коментарі щодо порушених спікерами питань. Участь викладачки у вебінарі засвідчена сертифікатом від Британської Ради.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/BC_2-1-724x1024.jpg)