Викладачі кафедри української мови взяли участь у презентації нового підручника МІОК «Спіймай Сковороду »
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/01-1024x709.png)
До 300-ліття великого українського письменника й філософа Григорія Савича Сковороди, пам’ять якого світова спільнота вшановує 3 грудня, відбулася презентація підручника з української мови як іноземної «Спіймай Сковороду».
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/02-1024x628.png)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/03-1024x730.png)
Викладачі кафедри української мови відгукнулися на запрошення колег із Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка» й узяли участь в чудовому онлайновому дійстві, що об’єднало філологів-україністів та поціновувачів рідного слова з різних теренів України й закордоння.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/04-1024x669.png)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/05-1024x709.png)
Авторський колектив новітнього проєкту, зорієнтованого на інтегроване вивчення української мови та культури, ознайомив присутніх зі структурою посібника, його «цікавинками», провів співрозмовників знаковими місцями філософа-мандрівника, запропонував для перегляду оригінальну систему вправ.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/06-1024x649.png)
Насамкінець до учасників заходу звернулася спеціальна гостя – відома журналістка Мирослава Ґонґадзе, яка наголосила на актуальності й важливості в умовах російсько-української війни промоції україністики на всіх світових культурно-освітніх майданчиках.
Щиро дякуємо шановним організаторам та авторам підручника «Спіймай Сковороду» за натхненну майбутньою перемогою змістовну зустріч і бажаємо подальших здобутків на шляху до утвердження престижу рідної мови!