Викладачі та студенти факультету української філології та журналістики – учасники онлайн-семінару «Сертифікація вчителів: що варто знати в 2025 році»
27 листопада 2024 року очільниця факультету української філології та журналістики Оксана Кирильчук, професорка кафедри української літератури Світлана Ленська, завідувачка кафедри української мови Ірина Павлова, доцентки кафедри української мови Тетяна Ніколашина, Світлана Педченко, Людмила Дейна, старша викладачка кафедри Наталія Лукаш, студенти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньо-професійних програм «Середня освіта (Українська мова і література)», «Середня освіта (Українська мова і література та мова і література (англійська))», «Середня освіта (Українська мова і література та мова і література (німецька))», другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Середня освіта (Українська мова і література)» долучилася до онлайн-семінару щодо сертифікації вчителів української мови та літератури, англійської мови в 2025 році.
Мета сертифікації – виявити і заохотити педагогічних працівників з високим рівнем педагогічної майстерності. Свою професійну майстерність можуть довести як вчителі із значним педагогічним досвідом, так і ті педагоги, які починають набувати досвід в освітянській діяльності. У сертифікації 2025 року можуть взяти участь 35 учителів української мови та літератури та 20 учителів англійської мови.
Про особливості сертифікації вчителів-словесників у 2025 році розповіли та фахівчині Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області Наталія Корягіна, Юлія Боловацька.
Історією успіху поділилася сертифікована вчителька, експертка, учителька української мови та літератури Кременчуцького ліцею № 25 «Гуманітарний колегіум» Марина Проноза.
Олена Промська, директорка Сем’янівського навчально-виховного комплексу експертка із сертифікації та інституційних аудитів, розповіла про те, як експерти вивчають досвід учасника сертифікації.
«Сертифікація для вчителя – це можливість одержати визнання свого професіоналізму, перспектива кар’єрного зростання, спосіб заявити про себе, отримати бонуси за високий рівень компетентностей у вигляді доплат, а також свідомо долучитися до якісних перетворень системи освіти в країні», – резюмував Юрій Кращенко, очільник Управління Державної служби якості освіти у полтавській області.
Висловлюємо щиру подяку Управлінню Державної служби якості освіти у Полтавській області за можливість професійно зростати та обмінюватися досвідом!