На День міста Полтави доценту кафедри світової літератури Наталії Тарасовій вручили Премію імені В.Г. Короленка
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/1_Тарасова-1-min-1024x683.jpg)
23 вересня 2020 р. в Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г. Короленка відбулося пошанування лауреатів щорічної міської премії імені видатного письменника. Серед переможців конкурсу – доцент кафедри світової літератури Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Наталія Тарасова, незмінний творчий керівник студентського театру «Глобус».
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/2_Тарасова-1-min-1024x683.jpg)
Наталія Тарасови і студентський театральний колектив «Глобус», знаний в університеті та далеко за його межами, здобули перемогу в номінації «За активну участь у громадському та культурному житті міста». Багаторічна творча діяльність студентського театру «Глобус» під керівництвом Наталії Тарасової відзначена дипломом І ступеня за організацію театральних заходів, фестивалів, конкурсів, щорічних дитячих свят – Короленківських ялинок. Ф
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/3_Тарасова-1-min-768x1024.jpg)
Наталія Тарасова, яка понад чверть століття очолює студентський колектив, об’єднала у театрі талановитих молодих акторів, музикантів, декораторів, танцюристів, співаків, режисерів і художників, виховуючи нові покоління шанувальників театрального мистецтва. Змінюються театральна трупа «Глобуса», але незмінними для студентського театру-студії залишаються майстерність акторського перевтілення, сценічні новації, творчі ідеї.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/4_Тарасова-1-min.png)
Вітаємо Наталію Іванівну Тарасову і весь колектив театру «Глобус», зичимо нових творчих звершень!