Стажування студентів: спільна робота з Міжнародною освітньою компанією Nobel Explorers
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/1-1.jpg)
Викладачі кафедри загального і слов’янського мовознавства та іноземних мов разом зі студентами природничого, фізико-математичного факультетів, а також, факультетів технологій та дизайну, філології та журналістики, історії та географії взяли участь у міжнародному онлайн-семінарі – презентації стажування Nobel Explorers. – Це глобальна освітня спільнота, де молоді люди співпрацюють у міжнародних командах однолітків, разом навчаються, розробляють реальні онлайн проєкти і стають справжніми лідерами, опановуючи критично важливі для життя і роботи жорсткі та гнучкі навички (hard & soft skills) і розвиваючи глобальну культурну обізнаність, зв’язок та емпатію.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/2-1.jpg)
Зустріч проводили англійською мовою генеральний директор компанії Ендрю Сахс та куратор програм стажування Джея Еман, які розповіли про переваги долучення до команди Nobel Explorers – міжнародний досвід роботи із людьми з усього світу, англомовне навчання у різних галузях, відповідно до власних вподобань, створення власних освітніх проектів, найкращим випускникам – пропонується робота у складі даної спільноти. Серед вимог до кандидатів – вільне володіння англійською мовою, запис відео із відповідями на декілька запитань та наявність комп’ютера/ноутбука у власному користуванні.
Більше інформації можна отримати тут:
https://m.facebook.com/nobelexplorersua/