Урочиста академія з нагоди випуску магістрів факультету філології та журналістики
3 лютого 2022 року на факультеті філології та журналістики відбулася урочиста академія з нагоди випуску магістрів. На свято завітали ректорат, викладачі, співробітники та високонауковці Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Серед почесних гостей свята – заступник сільського голови Мартинівської територіальної громади Олександр Родик, заступник начальника відділу освіти, культури, спорту і туризму Пришибської територіальної громади Світлана Грисюк і голова Пришибської територіальної громади Валентина Городенко.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/спільнеФОТО_1-1024x515.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/фото_2-1024x683.jpg)
З вітальним словом і теплими побажаннями виступила ректорка Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Марина Гриньова.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/фото_3-1024x683.jpg)
Перший проректор Олексій Гура наголосив на тому, що кожен з магістрів за час навчання збагатив історію рідного факультету та університету своїми здобутками, досягненнями, перемогами та творчими злетами.
Проректор з наукової роботи Василь Фазан запевнив, що знання, які магістри отримали в університеті, допоможуть їм вирішувати складні завдання розбудови України.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/фото_4-1024x683.jpg)
Цього року із 139 магістрантів денної і заочної форм навчання двадцять семеро отримали дипломи з відзнакою. Очільниця університету по-материнськи побажала випускникам легкої і щасливої життєвої дороги, успішної самореалізації, примноження слави нашого ЗВО завдяки їхній сумлінній праці. Ректорка Марина Гриньова вручила дипломи кращим із кращих та урочисто одягла кожному символічний головний убір магістра – конфедератку.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/фото_5-1024x683.jpg)
Декан факультету філології та журналістики Оксана Кирильчукщиросердно привітала магістрів-випускників і вручила їм дипломи як підтвердження їхнього професійного зростання. Вона пригадала яскраві події на факультеті, звернулася до багатьох здобувачів особисто, пригадавши їхню участь у громадському, культурному, спортивному житті факультету. Завершив урочисту зустріч традиційний студентський гімн «Gaudeamus».
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/фото_6-1024x683.jpg)
Святкову атмосферу створили ведучі урочистої академії Валерія Мандрика (У(н)-32) та Володимир Мазепін (ІН-48).
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/фото_7-1024x683.jpg)
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/фото_8-1024x683.jpg)