Літературна прогулянка для внутрішньо переміщених осіб від кафедри світової літератури
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/фото-№-1-1024x463.jpg)
26 квітня 2022 року викладачі кафедри світової літератури Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка провели літературну прогулянку історичними й культурними місцями Полтави для внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають в гуртожитках закладу.
Кандидатка педагогічних наук доцентка Ольга Василівна Орлова і кандидат філологічних наук асистент Олексій Петрович Орлов продовжили літературні традиції кафедри – прилучати дітей до читання найкращих книжок світу. Ця благородна місія актуальна за всіх часів, але нині художнє Слово особливо потрібно юним українцям, доля яких обпалена війною.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/фото-№-2-1024x664.jpg)
Під час літературної прогулянки маленькі читачі із задоволенням познайомилися із пам’ятками м. Полтави, пройшлися затишними полтавськими парками, зацікавлено послухали казки і вивчили деякі англійські слова. В ігровій формі викладач Олексій Петрович Орлов навчив дітей одночасно сприймати казкові сюжети й англійську мову.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/Фото-№-3-1024x683.jpg)
А Ольга Василівна Орлова запропонувала батькам дітей цікаву екскурсію центром міста. Вони оглянули Круглу площу, пам’ятки архітектури, парк. Викладачка розповіла про історію Полтави, літературні музеї міста, Художній музей імені М. Ярошенка.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/фото-№-4-1024x666.jpg)
Традиційно зустріч завершилася солодкими подарунками та активними іграми для гарного настрою дітей і батьків. До наступного вівторка, до нових вражень і знань, наші маленькі й дорослі друзі! Ми раді допомагати й зігрівати теплом кожного, хто цього потребує. Сила України – у єдності!