В університеті відбулися курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників за акредитованою освітньою програмою «Середня освіта (Українська мова і література)»
Упродовж 26–30 квітня 2022 р. в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка проходили курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників у галузі знань 01 Освіта / Педагогіка зі спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) за акредитованою освітньою програмою «Середня освіта (Українська мова і література)» за напрямом «Методика навчання дисциплін мовно-літературного циклу». Координаторка курсів підвищення кваліфікації – кандидатка історичних наук Віта Дмитренко.
На курсах підвищення кваліфікації в ПНПУ імені В. Г. Короленка вчителі української мови та літератури удосконалюють фахові компетентності з методик навчання української мови та української літератури.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/Фото-1.jpg)
Доцентка кафедри української мови Тетяна Ніколашина прочитала лекції «Компетентнісно орієнтований урок з української мови та літератури», «Біоадекватний урок з української мови та літератури», «Вивчення фонетики, орфоепії, графіки в кольорі та звукові».
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/Фото-2.jpg)
Викладачки кафедри української мови доцентки Ірина Павлова та Світлана Педченко провели для вчителів низку цікавих семінарів із питань сучасних технологій викладання дисциплін мовно-літературного циклу в умовах дистанційного навчання.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/Фото-3.jpg)
Слухачка курсів підвищення кваліфікації учителька української мови та літератури Пирогівського ліцею Глобинської міської ради Кременчуцького району Ольга Жегет подякувала викладачам за плідну професійну комунікацію, надану наукову й методичну допомогу, необхідну в практичній діяльності вчителя-словесника.
Бажаємо учасникам професійного зростання та запрошуємо до подальшої співпраці.