Гостьова лекція в рамках академічної співпраці
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/1-2-1024x549.jpg)
4 травня 2022 в рамках академічної співпраці викладачів кафедри романо-германської філології ПНПУ імені В.Г.Короленка та кафедри німецької мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася гостьова лекція завідувача кафедри романо-германської філології Богдана Сторохи для студентів-магістрантів КПНУ імені Івана Огієнка.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/2-1-1024x549.jpg)
Темою лекції стала сучасна німецькомовна швейцарська література, а саме – творчіть одного з її найяскравіших представників – прозаїка Крістіана Крахта, лауреата численних літературних премій, одного з провідних авторів перших двох десятиліть ХХІ століття в німецькомовному ареалі.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/3-1-1024x550.jpg)
Під час лекції висвітлювалися аспекти творчості автора, становлення письменника (зокрема – через фігуру батька, видатного менеджера видавничої компанії «Аксель Шпрінгер»), трансформація як тем романів Крістіана Крахта, так і стилю. Після закінчення лекції пролунали питання як загальнометодологічного, так і перекладацького характеру, адже один із романів К.Крахта, «Імперіум», був опублікований 2018 року в перекладі Богдана Сторохи.
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/4-1-1024x581.jpg)
Ознайомитися з лекцією можна за наступним посиланням –
https://www.youtube.com/watch?v=8b5m8ToKfTs
а також через інформацію у профілі викладача Богдана Сторохи в системі дистанційного навчання Moodle.