Подяка кафедрі англійської та німецької філології за участь у міжнародному науково-дослідному проєкті «Гендер у викладанні англійської мови (ELT): Міжнародне бачення, досвід і принципи»
![](http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/Certificate-Department-of-English-and-German-Philology-Poltava-V.G.-Korolenko-National-Pedagogical-University_page-0001-1024x724.jpg)
Кафедра англійської та німецької філології факультету філології та журналістики ПНПУ імені В.Г. Короленка отримала подяку за участь у міжнародному науково-дослідному проєкті «Гендер у викладанні англійської мови (ELT): Міжнародне бачення, досвід і принципи».
Метою проєкту є зробити практичний внесок у Ціль 5 сталого розвитку ООН щодо гендерної рівності. Проєкт зосереджений на питанні гендерної рівності у викладанні англійської мови. Дослідження в рамках проєкту фінансуються Британською Радою.
Детальніше про проєкт можна прочитати за покликанням: